Ja si nis java për Floriana GaronËshtë një nga figurat më të dashura të ekranit dhe këtë mëngjes të hëne, moderatorja Floriana Garo ka dashur t’i përshëndes ndjekësit e saj përmes një foto.

Në këtë imazh të publikuar prej, Garo duket më në formë se kurrë, ndërkohë që ka uruar një fillim jave të mbarë.

flori

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here