Ja si maskohet Tuna Tuna tregon se ka blerë një paruke të zezë me fije floku natyralë dhe ndonjëherë kur dua të maskohem që të dal diku e vendos.

Këngëtarja shpreht se të rrallë janë ata që mund të më njohin, sepse me të vërtetë më transformon shumë, e për këtë më kanë bërë shumë njerëz komplimente”.

Tuna  mesa duket shqetësohet ose bezdiset nga reagimet e njerëzve në rrugë, market, lokale e pub…

Për momentin është duke u ralizuar  projekte të reja muzikore të cilat do të publikohen dhe do të bëhen publike për adhuruesit e saj gjatë muajit nëntor.

Bukroshja Altuna ka ber te ditur per te gjithe fansat se u është kthyer orëve të solo-këndimit dhe sportit, elemente që thotë se e ndihmojnë të ndjehet më mirë në skenë dhe më energjike.

1 Koment

  1. superr je bre loqka jem mos ta ni n superr ( GENTA 1 DAFF’Y2 dhe TUNA 3 ) ka me kto ma te mirat e kosoves tuna shumm sexy je ajt kis e ki tdu tashh s ka me juvee ju tduuuuu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here