Janë publikuar fotografi të reperit Snoop Dogg ku ai shihet me djalin e tij 18 vjeçar, Corde Calvin Broadus duke konsumuar cigare.

Mirëpo, fotografitë kontraverse që janë publikuar në Twiiter, kanë ngjallur dyshime se mund Snoop dhe djali I tij, mund të kenë qenë duke konsumuar ndoshta edhe ndonjë lloj droge.

Corde ka publikuar fotografitë ku shihet duke kaluar mirë me të atin, i cili po punon në studio për këngët e tij të reja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here