Ja si kërcen “twerk” Roza LatiVajza e aktores së njohur të humorit shqiptar Rita Lati, Roza, ka treguar gjithnjë karakterin e saj shpërthyes dhe mjaft dinamik.

Këtë herë e shohim bukuroshen teksa performon një kërcim “twerk” duke performuar me të pasmet e saj.

Video është postuar nga miku i saj, stilisti Niko Komani.

https://www.instagram.com/p/BJkcD81BmeP/?taken-by=roza_lati

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here