Ja si ka ndryshuar Luana VjollcaLuana Vjollca është një nga prezentueset më seksi të skenës së shoubizit shqiptar.Bukuroshja e ekranit të Top Channel gjithnjë sigurohet që të shfaqet joshëse.

Por, drejtuesja e emisionit “Pa Limit” shpeshherë ka qenë e akuzuar për ndryshimet estetike.

Në një postim në faqen e tyre në Instagram, Vipat e Bllokut ka zbuluar një imazh të Luanës të shumë viteve më parë dhe sot, duke treguar kështu dallimin e madh që ka bukuroshja, me çka aludohet në ndërhyrje estetike, shkruan Telegrafi.

Ja si ka ndryshuar Luana VjollcaLuana dikur dhe sot… Foto: https://www.instagram.com/vipat_e_bllokut_.official/
Vet Luana asnjëherë nuk e ka pranuar se ka bërë intervenime estetike, por akuzat ndaj saj nuk ndalen.

Aktualisht Luana vazhdon të jetë ‘single’, por i dashuri i saj potencial nuk do të kishte dëshirë të shikonte një imazh të tillë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here