Ja si janë rritur binjakët e Angelina Jolie dhe Brad PittAngelina Jolie dhe Brad Pitt janë fotografuar së bashku me fëmijët e tyre më të vegjël, binjakët Knox dhe Vivienne.

Çifti i cili u martua në muajin gusht të vitit 2014, shihen gjithmonë duke kaluar kohë me fëmijët e tyre.

Binjakët erdhën në jetë më 12 korrik të vitit 2008. Por tani ata janë rritur, derisa u ngjajnë shumë prindërve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here