Adelina Ismaili ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Por, ajo kohë pas kohe po informon fansat e saj rreth jetës dhe po ndan momente të veçanta me ata.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet përkrah të dashurit Vali Krasniqit, i cili i ka vënë dorën në të pasmet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here