Këngeëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, pasi ka kaluar një kohë në Shetet e Bashkuara të Amerikës, u është rikthyer angazhimeve muzikore në Kosovë.

Pasi solli risi në paraqitjen e saj të jashtme, duke u shëndrruar në bionde, Genta tashmë ka filluar të punoj në projekte të reja muzikore.
Ajo ka publikuar disa fotografi nga regjistrimet në studio, nga të cilat mund të shihet se këngëtarja shijon maksimalisht punën në studio.

Përveç punës në studio, Genta i është rikthyer edhe mbrëmjeve muzikore dhe gjatë javës së ardhshme ajo do të performoj në Prizren, ku do të festojë bashkë me fansat e saj festën e Kurban Bajramit. /indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here