Ja si i kalojnë pushimet Cana dhe bashkëshortjaLorik Cana po kalon disa ditë pushimesh pas një sezoni të lodhshëm në Itali me skuadrën ne Lazios.Kapiteni i kombëtares shqiptare duket se ka vizituar një resort jashtë Shqipërisë me bashkëshorten Monica.

Në rrjetet sociale po qarkullon një foto e tij dhe Monicas gjatë një momenti fluturimi, transmetojnë mediat shqiptare.

Fotoja është bërë nga një lartësi e madhe dhe duket diçka shumë e guximshme, për më tepër për bashkëshorten e Canës, që është në pritje të një bebeje.

Ja si i kalojnë pushimet Cana dhe bashkëshortja

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here