Ja si është transformuar KristelaKristela Gjoka, prezantuesja, e cila para pak kohësh u divorcua me këngëtarin nga Kosova, Noga, duket se pos hijon çdo moment dhe festë.

Së fundmi ajo është transformuar për halloween.

Me një fustan ngjyrë vjollcë dhe e pikturuar Kristela ka zgjedhur kështu në këtë festë që është kthyer në traditë edhe në Shqipëri.

kristela

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here