Ja si e uron Ylli Tunën pas lindjes së djalitKëngëtari Yll Limani, ka qenë një emër mjaft i lakuar për raportet e tij të afërta me këngëtaren Tuna.

E pas lindjës së Tunës, nuk kishte si të mungonte edhe urimi i Yllit. Ai në një bisedë për Magazina.al, ka ndarë edhe urimin për Tianin e sapoardhur në jetë.

“E bekoftë Tianin universi me lumturinë ma të madhe që e ka pas ndonjë krijesa ndonjëherë” ky ka qenë urimi i Yllit për Tianin.

Ndryshe, Ylli dhe Tuna ka kohë që kanë paralajmëruar një duet, por që duket tani duhet të pres edhe pak kohë për t’u realizuar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here