Ja si e tremb Marina, GetinnaModeratorja Marina Vjollca ka provuar një ndër filtrat e Snap-it për Halloween.Marina ka trembur të dashurin e saj, këngëtarin Getoar Selimin-Geti.

Fotografia është bërë publike nga mbesa e Marinës, Jori, e cila e shpërndaru foton në Insta Stories.

Çifti i përfolur i momentit po kalojnë kohë të mirë së bashku, dhe ende nuk kanë shënuar ndonjë krizë në lidhjen e tyre. Të paktën ende deri më tani nuk e kanë shfaqur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here