Nusja më e përfolur e këtij viti, padyshim se është Learta Jakupi, dasma e së cilës u komentua për çdo detaj dhe poashtu vazhdon të jetë në syrin e medieve për çdo hap që bën, shkruan revista Kosovarja.

Ajo ka raporte të ngushta me familjen e saj, e në veçanti me nusen e vëllaut, të cilës në këtë rast ia ka uruar ditëlindjen.

Thuajse në të gjitha postimet e mëparshme që kishin dyshja së bashku, njëra tjetrën e quajnë “motra” , duke reflektuar gjithmonë dashuri.1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here