Ja si e thërret gruan Korab ShaqiriKorab Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Lulkaçja, së shpejti bëhen prindër për herë të parë. Bashkëshortja e këngëtarit, që është dizajnere e modës, është në fazën e pritjes së ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari është shumë i dashuruar në bashkëshorten e tij, të cilën edhe e poston shpesh në rrjete sociale.

Korabi e thërret të shoqen me përkëdheli “Bukra”, shkruan “Kosovarja”.

Realisht ajo duket bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here