Ja si e quan Andrra Destani çiftin Sabri e Nera FejzullahuSabri Fejzullahu është këngëtar legjendë, që pavarësisht moshës e viteve që ikin, nuk e ndal asnjëherë këngën, shkruan “Kosovarja”.

Fejzullahu paraqet këngëtarin idol jo vetëm për popullin, por edhe për kolegët e tij, që ruajnë respekt të veçantë për të dhe energjinë që e karakterizon.

Sabriu ka miqësi të vjetër me këngëtarin nga Shqipëria, Sinan Hoxha, të cilit edhe i ka dhënë mbështetje, shkruan “Kosovarja”.

Miqësia tashmë vazhdon edhe në suaza familjare, pasi pas martesës së Sinanit ata po takohem në katërshe.

Ja si e quan Andrra Destani çiftin Sabri e Nera Fejzullahu

Andrra i cilëson si shumë të veçantë çiftin Fejzullahu./Kosovarja/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here