U bë fytyrë publike falë motrës së saj të famshme, modeles dhe këngëtares Afërdita Dreshaj. Por, Jehona sot ngjall më shumë interesim sesa Afërdita.

Derisa Afërdita më shumë komentohet për zhvillimet e jetës private, Jehona komentohet për pamjen e saj, bukurinë, gjoksin…

Edhe vetë Jehona e vë mjaft në fokus gjoksin e saj XL, duke iu dhënë njerëzve shansin që ta shohin, admirojnë.

Jehona që jeton në Amerikë, duket tejet seksi dhe provokuese edhe kur del për kafe dhe këtë e tregon edhe vetë përmes kësaj foto.4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here