Ja si e kanë transformuar operacionet Aurela HoxhenE cilësuar si njëra nga femrat më seksi shqiptare, modelja Aurela Hoxha njihet edhe për ndërhyrjet e shumta kirurgjike si në fytyrë dhe në trup.

Në imazhet e disa viteve më parë, Aurela nuk njihet. Operacionet e shumta plastike, jo vetëm në fytyrë, e kanë transformuar tërësisht atë, transmeton Telegrafi.

Kujtojmë se në vitin 2009, Hoxha ishte e përzgjedhura e Vera Grabockës, për të përfaqësuar Shqipërinë në “Miss World”, nga ku u përjashtua për t’u zëvendësuar nga Armina Mevlani.

Arsyeja ishte se Aurela ishte e martuar dhe kjo gjë nuk lejohej me rregullat e spektaklit. Kjo martesë, e cila zgjati 15 vite, ka përfunduar para disa muajve dhe modeles i duhet të përballet edhe me gjyqin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here