Ja si e kalon ditën Robert BerishaRobert Berisha ka qenë protagonisti i radhës në rubrikën ‘Videoselfie’ në emisionin NIN në KlanKosova.

Roberti ka treguar në pjesë të shkurta se si është një ditë e tij e zakonshme, shkruan lajmi.net.

Fitnesi, shopingu, kujdesi për vajzën Renee dhe studio janë disa nga momentet e ditës së Robertit të cilat mund t’i shihni në videon më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here