Tuna është përfolur mjaft shumë këto ditë, ku emri i saj nuk u la në asnjë media pa u lakuar

Tuna tash e disa ditë konfirmoi shtatzëninë e saj në emisionin e Arditit, ku tash po e shijon shtatzëninë e saj. Por ajo nuk ndalet me aktivitete ku së fundi ishte pjesëmarrëse në “Këngën Magjike”.

Tuna është ajo e cila nuk e lë zbrazët as rrjetin social Instagram, në të cilin publikon foto vazhdimisht dhe së fundi në Instagram ka publikuar një foto ku shihet të jetë e veshur në të kuqe, siç duket mundohet ta fshehë barkun.2 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here