Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e kërkuar e estradës sonë, këngët e së cilës gjithmonë mbeten hite, me ç’rast do të interpretohen edhe sot në dasmën mbretërore, shkruan revista “Kosovarja”.

Ajo tani ndodhet në ceremoninë e cila po bën bujë të madhe, po shoqërohet nga kolegu Nikollë Nikprelaj, e që padyshim, duket shumë elegante dhe sigurisht ndjehet krenare për pjesmarrjen në këtë manifestim madhështor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here