Ja si duket Rihanna pa grim Megjithatë Rihanna tregoi që është e aftë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve edhe me një dukje të thjeshtë.

28 vjeçarja është parë në New York, ku është duke bërë një pushim nga turneu i saj botëror “Anti”.

Bukuroshja nga Barbados, u shfaq pa grim fare me flokë të kapura dhe veshje sportive. Linjat trupore të saj duken perfekte përderisa dukja natyrale e saj të lë gojëhapur.

Ja si duket Rihanna pa grim

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here