Ja si duket Mimoza Shkodra në përditshmëri Mimoza Shkodra është një nga emrat më të njohur të muzikës.

Është aktive në prezantimin e videoklipeve muzikore, por njëkohësisht është tejet e angazhuar edhe në mbrëmje muzikore, ku përherë këndon “live”, shkruan “Kosovarja”.

Mimoza duket bukur, ka stil dhe komplimentohet për paraqitjen e veçantë në klipe.A duket përherë bukur si në videoklipet e shtrenjta që i bënë?

Në “Kosovare” shikoni se si duket Mimoza në të vërtet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here