Ja si duket Liberta Spahiun para nëntë vitevePresentuesen me seksi në televizionet shqiptare, Liberta Spahiun e kemi parë shpesh teksa publikon video dhe fotografi tërheqëse në llogaritë e saj në rrjete sociale.

Por, ajo kohë më parë është paraqitur edhe si aktore në një prej skeçeve të grupit humoristik, “Stupcat”.

Ajo shihet e ulur pran nusëve me një veshje tradicionale shqiptare.

Ky skeç është xhiruar para nëntë viteve./GazetaBlic/

Ja si duket Liberta Spahiun para nëntë viteve

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here