Ja si duket Kristela pas abortitModeratorja Kristela Gjoka është bërë e gjallë pas një kohe në faqen e saj në Instagram Moderatorja, e cila ishte martuar por që pas disa javëve u nda nga reperi kosovar, Agon Abdullahu – Noga, ishte konfirmuar se është edhe shtatzënë më fëmijën e saj të parë.

Për këtë, reperi Noga e ka akuzuar moderatoren shqiptare se ka abortuar pa lejen e tij.

Madje ai kishte shkruar edhe një status të dhimbshëm për shkak të mos lindjes se vajzës se tij dhe krejt në fund kishte lëshuar edhe fjalë të rënda për moderatoren.

Sidoqëtëjetë, Kristela sot ka postuar këtë fotografi, ku duket mire dhe në formë të bukur.

Ajo ende nuk ka dhënë ndonjë përgjigje për arsyen që quan në abortimin e bebes se saj, që sipas Nogës ishte mirë më shëndet dhe shtatzënia e saj po shkonte normalisht.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here