Ja si duket “Kasandra” sotAktorja Coraima Torres, e cila para më shumë se dy dekadash ishte një yll televiziv me rolin e Kassandras, vazhdon të duket mirë.

Ajo tash është 41 vjeçare, ndërsa ka publikuar në Tëitter një fotografi me djalin e saj dhe me aktorin Alejandro Otero, ndërkohë që mediat e kanë përgëzuar për dukjen.

Coraima është e lindur në Venezuelë, ndërsa u bë e famshme me telenovelën e viteve të nëntëdhjeta, “Kassandra”, e cila u shfaq në më shumë se 100 vende.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here