Ja si duket Genta pa grim Ajo po shijon suksesin e këngës ‘Shake It’ të cilën e realizoi në bashkëpunim me Etno Engjujt.

Sot Genta është një femër shumë e bukur dhe mjaftë seksi dhe jemi mësuar ta shohim gjithmonë të grimuar. Por e keni parë se si duket ajo kur është pa grim?

Në një foto të postuar në rrjetin e saj social Instagram këngëtarja në fjalë ka postuar një foto ku duket pa pikë grimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here