Ja si duket Fiori Dardha pa syzeBashkëdrejtuesja e “Fiks-it”, e njohur për shfaqjen e saj në publik, qysh prej fillimit me syze, surprizoi ndjekësit e saj në IG teksa postoi një foto nga adoleshenca.

Fiori Dardha, përshkruan foton si “hera e parë kur ajo përdori grim” dhe ishte vetëm 16-vjeç.

Nga ajo kohë kanë kaluar thuajse 20-vjet dhe ndryshimi që ka pësuar, megjithëse i vogël, duket se i ka marrë për mirë!

Ja si duket Fiori Dardha pa syze

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here