Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në mediet rozë.

Enca shumë herë është kritikuar për përdorim të pfotoshopi-t.

Por në rrjetet sociale është publikuar një fotografi ku enca shihet gjysmë e zhveshur.

Gjithashtu ajo që bie në sy është se Enca në këtë foto duket pa grim dhe ka zbuluar njërën këmbë të saj./Gazeta Express/10

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here