Dhurata Dora Që është njëra nga këngëtaret më të talentuara të kohëve të fundit, nuk është një fakt i paditur.

Këtë e dëshmon me këngët qe ajo lason, të cilave vetë ua shkruan tekstet, dhe më pas të gjitha i shndërrohen në hite, transmeton ORAinfo.

Dhurata Dora së fundmi ka rënë ‘pre’ e akuzave se ka kryer operacione plastike në fytyrë por kjo duket të jetë një brengë e vogël për të.

E që ndihet rahat në dukjen e saj e dëshmon kjo fotografi që ajo ka publikuar në Snpachat.

E pa grimosur Dhurata duket për mrekulli!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here