dafinaDafina Zeqiri është një nga emrat më të përfolur të skenës, shkruan Gazeta Blic.

Në këtë foto, Dafina shihet se është pa grim. Epo, lirisht mund të themi se nuk është një ndryshim mes asaj të grimuar dhe pa make up.

Sido qe te jetë ajo duket për mrekulli

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here