ÇiljetaÇiljeta Xhilaga vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe sjell imazhe nga përditshmëria e saj.

Këtë herë, ajo e ka publikuar një fotografi pasi është zgjuar nga gjumi, pranë të cilës ka shkruar: “Mirëmëngjesi”.

Edhe pse pa makijazh, këngëtarja duket mjaft mirë dhe ndjekësit e saj e kanë pëlqyer.

Mirëmëngjesi
Ndryshe, në vitin që lamë pas, Çiljeta erdhi me disa bashkëpunime, ndërsa më i suksesshmi ishte me Noizyn, “Me shumë se dollar”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here