Ja si duket Besa Gashi pa grimDiskutimet mbi jo origjinalitetin në fytyrat e të famshmeve tona ka bërë që shumë nga to të publikojnë pamje pa grim për të treguar bukurinë e tyre natyrale.

Një tjetër që ka zgjedhur të shfaqet pa pikë grimi në fytyrë është Besa Gashi.

Miss Kosova 2006, në profilin e saj në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet e pa grim dhe vetëm me rroba banjo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here