Ja si duken Teuta, Tara dhe Adonisi në martesën e BubulinësBubulina Krasniqi tashmë është martuar me të fejuarin e saj Pëllumbin.

Në dasmën e tyre, padyshim që nuk ka munguar as motra e saj Teuta, shkruan Indeksonline.

Aktorja ka postuar fotografi në Instagram nga dasma në të cilën dukej për mrekulli. E veshur me një fustan të gjelbër dhe me një pamje të mrekullueshme, Teuta shkëlqente përkrah Adonisit dhe princeshës Tara…/Indeksonline/

Ja si duken Teuta, Tara dhe Adonisi në martesën e Bubulinës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here