Të dyja motra e këngëtare. Bëhet fjalë për motrat Mihrije Braha dhe Lora.

Derisa Mihrija ende merret me muzikë, Lora ka kohë të gjatë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, transmeton Gazeta Express.

Miki së fundmi ka postuar një fotografi në Instagram së bashku me motrën e saj.

Ani pse pa grim të dyja duken bukur.

‘Me loqken…..Lora t’kam zemer….M B’, kishte shkruar ajo./Gazeta Express/1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here