Rita Ora, e vogelRita Ora më natyrale se asnjëherë tjetër, por jo në ditët e sotme. Këngëtarja nga Kosova njihet për dukjen e saj ekstravagante dhe veshje të tilla me të cilat shumë herë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Por, në këtë foto, Rita tashti 22-vjecare, ka një pamje natyrale, pa tualet, me flokët gështenjë të pa lyer, kur ajo nuk ishte ende e njohur. Fotoja e Ritës adoleshente është vendosur nga vetë ajo në profilin e saj në “Instagram”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here