Ja si dukej në vitet 2000 Arbana OsmaniArbana Osmani është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun shqiptar. Megjithëse nuk shquhet për bukuri dhe forma seksi, moderatorja me stilin e veçantë në të veshur dhe origjinalitetin e saj ka arritur që të jetë edhe ndër femrat më të pëlqyera të ekranit.

Por si dukej Arbana në fillimet e karrierës së saj prej prezantueseje mund të shihni një fotografi të rrallë të viteve 2000, të siguruar nga revista Nam.

Në këtë fotografi së bashku me Osmanin është edhe këngëtarja Gerta Heta si dhe aktorët Gent Pjetri dhe Saimir Kodra.

Ja si dukej në vitet 2000 Arbana Osmani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here