Ja si dukej Kadri Veselit kur ishte i riSot është një nga njerëzit më të rëndësishëm në Kosovë.

Në rinin e tij, nuk besohet se kryetari i Kuvedit të Kosvës, Kadri Veseli, kishte kujtuar se do të arrinte deri këtu ku është sot, pasi në atë kohë çlirimi i Kosovës nga Serbia ishte e vetmja gjë që mendohej, shkruan Magazina.al

Por Veseli i cili tani është në krye të Kuvendit dhe në krye të PDK-së, dikur kishte edhe një stil krejt tjetër.

Në një fotografi të siguruar nga Magazina.al, Veseli shihet në një moshë të re me një pamje krejt ndryshe, ndërsa në sy bien stili i flokëve që në kohët e fundit është kthyer edhe në modë.

Ja si dukej Kadri Veselit kur ishte i ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here