Ja si dukej Fatmir Spahiu kur ishte me i ri 08Nuk do të mund ta njihni në versionin tjetër aktorin Fatmir SpahiuAktori Fatmir Spahiu, i njohur për rolet e tij në shumë seriale, shfaqje dhe filma, por më shumë për karakterin e tij të Orhanit, nuk është në peshë ashtu sikurse jemi mësuar ta shohim në ekran.

Aktori duket ndryshe në një fotografi të postuar në rrjetet sociale.

Njëra prej këtyre është kjo ku Orhani mëzi njihet në këtë fotografi./Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here