Ja si bën qef Bebe RexhaKëngëtarja Bebe Rexha ende nuk i ka përfunduar turnet e saj nëpër shumë vende.

Por, edhe pak kësaj, ajo ka aq shumë energji dhe nuk duket aspak e lodhur, shkruan Indeksonline.

Bebe sa herë që mban një koncert publikon video apo foto të atij koncerti, por sot ajo ka publikuar një video teksa kërcen me dy vajza të tjera.

Ja si bën qef Bebe Rexha

Lëvizjet që ato bëjnë janë mjaft eksituese, e njëjtë janë edhe fotot që Bebe ka publikuar në Instagram, por që këngëtarja duket se kënaqet nën shoqërinë e shokëve e shoqeve të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here