Ja shtëpia që i ka blerë deputeti kosovar Iva AlikosNë intervistat e saj televizive këngëtarja Iva Aliko ka përmendur edhe shtëpinë në zonën afër “Kodrës së Diellit”, të cilën e ka dhuratë nga deputeti kosovar me të cilin është në lidhje.

Gazeta Express ka mësuar se ku gjendet ky apartament në Tiranë dhe jua e sjell përmes këtyre fotove.

Ja shtëpia që i ka blerë deputeti kosovar Iva Alikos

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here