Ja shtëpia e re e Rita Orës! Fqinjët: Na çmendi me zhurmën që bënNë pamje të parë mund të duket si një shtëpi e zakonshme periferie në Angli.Por në fakt është shtëpia e re e këngëtares shqiptare, Rita Ora.

Fqinjët e saj thonë se janë tërbuar që tani me stilin e vajzës, e cila po i lë pa gjumë.

Fillimisht ishin kamionët që vinin në këtë zonë të qetë për të bërë furnizimin me mobiljet e reja dhe restaurimet e nevojshme.

Më pas disa shkurre jeshile, që i kanë habitur banorët.Arsyeja: Janë prej plastike.

Më vonë festat e çmendura me yje si Kate Moss.Edhe më përpara ka pasur ankesa për Rita Orën në Londër, kur mori një apartament me qira.

Fqinjët thonë se luante muzikë me zë të lartë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here