Ja se si u rrëzua Lady GagaËshtë njëra ndër femrat që shkakton më së shumti skandale. Fjala është për këngëtaren Lady Gaga, e cila vazhdimisht zë ballinat e medieve rozë me të bëmat e saja, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundmi është rrëzuar teksa ishte duke hipur në makinën e saj, por shpëtoi mirë pasi që në ndihmë i erdhën rojet personale.

Ajo kishte si zakonisht një veshje të çuditshme një fustan të zi dhe lule në kokë. Nuk e dimë çka saktësisht ndikoi që ajo të humbte ekuilibrin e saj apo ishin shkaktarë aparatet të cilët shkrepnin pa ndalë në drejtim të Gagës.

Ja se si u rrëzua Lady Gaga

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here