Këngëtarja e shumë përfolur kohën e fundit, për martesën e djalit të saj Shyhrete Behluli, sot ka gjetur kohë dhe ka vendosur që t’i falënderon të gjithë ata që e kanë uruar për martesën e djalit

Ne ua sjellim fotografinë ku Shyhretja shihet me familjen e ngushtë, mund ta shihni edhe përshkrimin e Shyhretes që i ka bërë fotos./Kosovarja/

0

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here