Ja se si duket Çiljeta para dhe pas intervenimit në gjoksKëngëtarja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga është e famshme, apo të paktën mori famë falë madhësisë së gjoksit të saj.

Ajo nuk ka hezituar asnjëherë që të shfaq gjoksin e saj bombastik në publik, shkruan Indeksonline.

Mirëpo tashmë së fundi, ajo i është nënshtruar një intervenimi në gjoks me qëllim që të zvogëloj madhësinë e gjoksit të saj.

Ajo kishte deklaruar se për shkak të peshës së madhe të gjoksit që kishte përpara kishte filluar të ndjente dhimbje në shtyllën kurrizore, gjë që u detyrua të zvogëlojë gjoksin e saj për tre numra.

Por deri më tani Çili nuk ka bërë ndonjë foto nga afër për të treguar madhësinë e gjoksit të saj pas intervenimit./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here