Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku njihet si njëra ndër vajzat më të bukura në vend.

Ajo këto ditë është duke realizuar një set të ri fotografik, ku po duket shumë bukur.

Morena duket joshëse e veshur vetëm me një këmishë të bardhë.4 5 6

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here