Ja se çka po bënë Cima për mbesa e tij E bija e humoristit Rasim Thaçi, këngëtarja Adelina Thaçi, nuk është se këtë periudhë e ka pasur më të mirën, kjo për shkak të sfidës shëndetësore që po kalon bashkëshorti i saj.

Edhe në këtë kohë, Adelinës nuk i ka munguar mbështetja e madhe e babait, Cimes. Sot ajo e ka falënderuar publikisht të atin për disponimin e mirë dhe rikthimin e të qeshurës, shkruan “Kosovarja”.

Siç shihet edhe nga foto, Cima po bënë të pamundurën që mbesat e tij të jenë të lumtura dhe me buzëqeshje në portret.

Ja se çka po bënë Cima për mbesa e tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here