Bukuroshja dhe ish miss Kosova, Mirjeta Shala, kohë më parë ka bërë publike se po e përjeton ndjenjën më të bukur, atë të pritjes së një fëmije.

Ajo dhe i dashuri i saj Hekuror Nezaj, së shpejti pritet të bëhen prindër,transmeton Gazeta Express.

Mirjeta në profilin e saj në SnapChat ka postuar një fotografie ka thënë se nuk di se çfarë të hajë më përpara.

Si duket Mirjeta tani si një grua shtatzënë ka një apetit të shtuar./Gazeta Express/4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here