Bubulina Krasniqi e cila vite më parë kishte provuar të bëhej këngëtare, sot duket se ka ndërprerë çdo aktivitet të asaj fushe.

Ajo është matuar dhe është në pritje të fëmijës së parë, shtatzëni kjo që e ka ndryshuar shumë atë, shkruan lajmi.net.

Bubulina po qëndron në pushime me bashkëshortin si dhe motrën e saj Teuten me familje të ngushtë.

Në një imazh që ka publikuar Teuta në Instagram në të cilin shihen të gjithë së bashku, në sy të bie Bubulina shtatzëne, shumë më ndryshe prej herave tjera.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here