Ja sa peshon Angelina JolieNuk kemi lajme të mira për Angelina Jolie. Aktorja dhe regjisorja amerikane nuk peshon më shumë se 40 kilogram. Partnerja e Brad Pitt, sipas një burimi të National Enquirer nuk peshon nuk është mirë me shëndet.

Kjo nuk është hera e parë që raportohet se aktorja 40 vjeçare vuan nga problemet me ushqimin.

Ka edhe raportime se ajo nuk ka probleme me ushqimin por se është e sëmurë.

Angelina Jolie tre vjet më parë i është nënshtruar mastektomisë së dyfishtë për shkak të rrezikut të kancerit. Intervenim të tillë kishte edhe në vezore.

Nëna e saj kishtë vdekur në moshën 56 vjeçare nga e njëjta sëmundje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here