Ja sa patriote Edona LlalloshiKëngëtarja Edona Llalloshi, pa dyshim që është një nga zërat më të pëlqyer të shqiptarëve dhe këtë gjë më së miri, e vërteton angazhimi i saj i madh nëpër dasma, dhe ahengje të ndryshme familjare.

E përderisa është mjaft e angazhuar, Edona gjen kohë që herë pas here, të jetë aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi shumë interesante në Instagram, ku shihet portreti i Edonës, në trupin e një femre patriote shqiptare, e cila mbanë edhe një pushkë në dorë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here